-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Семінар-практикум: «Практика закупівель з 1 вересня: ураховуємо нововведення під час ЗПП, відкритих торгів, переговорної процедури»
2 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
f21a2d15ea5b42c39851d2aa6ecfba12
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-28-004263-a-a1
Замовник:
Клінічна лікарня "Феофанія" Державного управління справами
×
-
Код ЄДРПОУ:
05415792
-
Контактна особа:
Олег Коваленко +380442596412 oleh.kovalenko@feofaniya.org http://www.feofaniya.org/
-
Адреса:
03143, Україна, Київська область, м.Київ, вулиця Академіка Заболотного, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП КОЛІСНИК ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2773508186
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ВЕРХОВИННА будинок 34 квартира 42
Класифікатор ДК 021:2015:
80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАналіз за цим CPV
Номер договору:
08-26/51
Дата підписання:
27.08.2026 11:38
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору:
2 500.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Семінар-практикум: «Практика закупівель з 1 вересня: ураховуємо нововведення під час ЗПП, відкритих торгів, переговорної процедури» - 27 серпня 2026 року
Кількість
1 послуга
Період постачання
27.08.2026 - 31.12.2026