• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з обробітку земель в обсязі повного сільськогосподарського циклу (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-06-16-013491-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-06-16-013491-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)

Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, місце проживання, тип бенефіціарного володіння, відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу, інший характер та міра впливу, або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: Антоненко Олександр Миколайович, громадянство: Україна, Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, місто Новоукраїнка, вул.Мамадалієва Володимира, будинок 14. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100

5 499 946.92 UAH з ПДВ
Номер: 310b0e6d10644749931313f0fe49f70f
Ідентифікатор договору: UA-2026-07-22-009414-a-a1
Замовник: Професійно-технічне училище № 36 смт. Новгородка
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВТОМАНІЯ24»
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Опис: Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, місце проживання, тип бенефіціарного володіння, відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу, інший характер та міра впливу, або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: Антоненко Олександр Миколайович, громадянство: Україна, Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, місто Новоукраїнка, вул.Мамадалієва Володимира, будинок 14. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100
Номер договору: 113
Дата підписання: 21.07.2026 10:00
Період дії договору: 21.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору: 5 499 946.92 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 916 657.82 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з обробітку земель в обсязі повного сільськогосподарського циклу
Код ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
Кількість 302.1488 гектар
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 28624, Україна, земельні ділянки, розташовані в адміністративних межах села Інгульське Кропивницького району Кіровоградської області На карті