• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Лікарські засоби різні

Замовником була оголошена процедура відкритих торгів на закупівлю товарів за кодом ДК 021:2015 - 33690000-3 Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви для ліпідограми) з очікуваною вартістю 46 010,00 грн. Ідентифікатор закупівлі - UA-2026-07-08-011960-a. Дана закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель 16.07.2026 р. внаслідок неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах.

45 100.00 UAH з ПДВ
Номер: f3fe9817856f4d879e848d37a9dfcbc6
Ідентифікатор договору: UA-2026-07-21-005958-a-a1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬБАМЕД"
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Опис: Замовником була оголошена процедура відкритих торгів на закупівлю товарів за кодом ДК 021:2015 - 33690000-3 Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви для ліпідограми) з очікуваною вартістю 46 010,00 грн. Ідентифікатор закупівлі - UA-2026-07-08-011960-a. Дана закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель 16.07.2026 р. внаслідок неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах.
Номер договору: Д-26/767
Дата підписання: 20.07.2026 13:22
Період дії договору: 20.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору: 45 100.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 050.47 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Амінотрансфераза аспарагінова BR 4x100 мл / 1x100 мл МОНЛАБТЕСТ (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 4 набір
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54029, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул. Шосейна, 58 На карті
Амінотрансфераза аланінова IFCC BR 4x100 мл / 1x100 мл МОНЛАБТЕСТ (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 4 набір
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54029, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул. Шосейна, 58 На карті
БІЛІРУБІН прямий DPD BR 1x240 мл / 1x60 мл МОНЛАБТЕСТ (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 4 набір
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54029, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул. Шосейна, 58 На карті
БІЛІРУБІН Загальний DPD BR 1x240 мл / 1x60 мл МОНЛАБТЕСТ (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 4 набір
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54029, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул. Шосейна, 58 На карті
КРЕАТИНІН J. Jaffé BR 1x125 мл / 1 х 125 мл МОНЛАБТЕСТ (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 4 набір
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54029, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул. Шосейна, 58 На карті
Сечовина Уреаза-GLDH BR 4x100 мл / 1x100 мл МОНЛАБТЕСТ (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 4 набір
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54029, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул. Шосейна, 58 На карті
АМІЛАЗА CNPG3 MR 3x50 мл МОНЛАБТЕСТ (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 4 набір
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54029, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул. Шосейна, 58 На карті
ЗАГАЛЬНИЙ БІЛОК Biuret MR 2x125 мл МОНЛАБТЕСТ (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 4 набір
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54029, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул. Шосейна, 58 На карті