• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги по збиранню ранніх зернових культур зернозбиральним комбайном з водієм (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-06-30-015222-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-06-30-015222-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)

230 560.00 UAH без ПДВ
Номер: ed75b86591a34ec4a13951a3b4207781
Ідентифікатор договору: UA-2026-07-16-000953-a-a1
Замовник: Професійно-технічне училище № 36 смт. Новгородка
Постачальник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МЕЛЕШКО ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Номер договору: 112
Дата підписання: 15.07.2026 10:00
Період дії договору: 15.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору: 230 560.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги по збиранню ранніх зернових культур зернозбиральним комбайном з водієм
Код ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
Кількість 104.8 гектар
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання 28200, Україна, земельні ділянки, розташовані в адміністративних межах селища Кам’янець Кропивницького району Кіровоградської області На карті