• Відкриті торги
  • КЕП

Продукти харчування та сушені продукти різні (продуктові набори малозабезпеченим, одиноким громадянам та іншим верствам населення міста Києва)

Продукти харчування та сушені продукти різні (продуктові набори малозабезпеченим, одиноким громадянам та іншим верствам населення м. Києва)

843 420.80 UAH з ПДВ
Номер: 3c7d1ce0d3c640eab71e515edbca693a
Ідентифікатор договору: UA-2019-03-12-000050-b-a1
Постачальник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГРОМІК ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
Класифікатор ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАналіз за цим CPV
Опис: Продукти харчування та сушені продукти різні (продуктові набори малозабезпеченим, одиноким громадянам та іншим верствам населення м. Києва)
Номер договору: № 16/19
Дата підписання: 15.04.2019 00:00
Період дії договору: 15.04.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 843 420.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 843 420.80 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Продукти харчування та сушені продукти різні (продуктові набори малозабезпеченим, одиноким громадянам та іншим верствам населення міста Києва)
Код ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
Кількість 2120 штуки
Період постачання 08.04.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 03115, Україна, місто Київ, Київ, м. Котельникова 32/11 На карті