• Відкриті торги
  • КЕП

«Мило»

188 600.00 UAH з ПДВ
Номер: f6fe6291a80343778352f294c420f33a
Ідентифікатор договору: UA-2019-02-25-001524-b-a1
Замовник: ПАТ "Українська залізниця" філія "Центр з ремонту та експлуатації колійних машин"
Постачальник: ТОВ "ЧЕРНІГІВПОБУТХІМ"
Класифікатор ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАналіз за цим CPV
Номер договору: ЦРЕКМ/В-19031
Дата підписання: 03.04.2019 15:00
Період дії договору: 03.04.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Сума договору: 188 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 31 433.33 UAH)
Оплачено: 188 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 31 433.33 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мило господарське, 72%
Код ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Кількість 1320 кілограм
Період постачання 25.03.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 03126, Україна, Київська область, Київ, вул. Качалова, 7 На карті
Мило господарське 72%, біле
Код ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Кількість 45760 штуки
Період постачання 25.03.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 03126, Україна, Київська область, Київ, вул. Качалова, 7 На карті

Внесені зміни

    Номер: 3f73df75ec9740c1abc0b0daa35148c0
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміни умов у зв’язку із продовженням строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початок наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 23.12.2019 12:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ду 19031.pdf
p7s
sign.p7s