• Відкриті торги
  • КЕП

Сервер для обробки та зберігання інформації

226 279.20 UAH з ПДВ
Номер: 2fe7212c43f441e980bb4350775d9612
Ідентифікатор договору: UA-2019-02-27-000812-a-a1
Замовник: Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ВИРОБНИЧА ФІРМА "СЕРВІС"
Класифікатор ДК 021:2015: 48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Номер договору: 243
Дата підписання: 03.04.2019 16:29
Період дії договору: 03.04.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 226 279.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 37 713.20 UAH)
Оплачено: 226 279.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 37 713.20 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сервер для обробки та зберігання інформації
Код ДК 021:2015: 48820000-2 Сервери
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, буд. 20 А На карті