• Відкриті торги
  • КЕП

Фармацевтична продукція (епінефрин, азитроміцин, хлорпромазин, аміодарон, амітриптилін, амікацин, ампіцилін, метамізол натрію, аміодарон, атракуріуму, клопідогрел, оксибупрокаїн, повідон-йод, бісопролол, ібупрофен, вальпроєва кислота, вальпроат натрію, верапаміл, вугілля активоване, галоперидол, гепарин натрій, дексаметазон, дигоксин, диклофенак, суксаметоній, метилдопа, допамін, теофілін, цефтазидим, іміпенем циластатин натрію, кальцію глюконат, каптоприл, карбамазепін, еноксапарин, кломіпрамін, аміодарон, лактулоза, хлорамфенікол, левофлоксацин, лідокаїн, лоратадин, магнію сульфат, меропенем, метоклопрамід, метопролол, налоксон, рисперидон, нітрогліцерин, бупівакаїн, дротаверин, окситоцин, ондансетрон, азитроміцин, преднізолон, неостигміну бромід, пропофол, саліцилова кислота, етанол, озельтамівір у формі озельтамівіру фосфату, тіопентал, транексамова кислота, тропікамід, інсулін людський, ципрофлоксацин, фуросемід, цефепім, цефотансим, цефтріаксон, ципрофлоксацин)

271 151.96 UAH з ПДВ
Номер: 368641f1f8c94d2ca1ff673285e1cc2d
Ідентифікатор договору: UA-2019-02-25-001001-c-a1
Постачальник: ТОВ "БАДМ-Б"
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору: 65
Дата підписання: 03.04.2019 00:00
Період дії договору: 03.04.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору: 271 151.96 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 271 151.96 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Епінефрин
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 65 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Азитроміцин
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Азитроміцин
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 25 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Хлорпромазин
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 30 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Аміодарон
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Амітриптилін
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 30 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Амікацин
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 120 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Амікацин
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 170 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Ампіцилін
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 100 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Ампіцилін
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 300 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Метамізол натрію
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 350 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Аміодарон
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Атракуріуму
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 40 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Клопідогрел
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Оксибупрокаїн
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 80 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Повідон-йод
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Бісопролол
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 30 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Ібупрофен
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 40 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Вальпроєва кислота, вальпроат натрію
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 3 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Верапаміл
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 24 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Вугілля активоване
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 60 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Галоперидол
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 45 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Гепарин натрій
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 7 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Дексаметазон
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 91 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Дигоксин
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 100 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Диклофенак
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 91 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Суксаметоній
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 100 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Метилдопа
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 2 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Допамін
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 12 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Теофілін
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 80 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Цефтазидим
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 70 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Іміпенем, циластатин натрію
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 26 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Кальцію глюконат
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 40 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Каптоприл
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 20 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Карбамазепін
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Еноксапарин
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 6 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Кломіпрамін
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 3 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Аміодарон
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Лактулоза
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Хлорамфенікол
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Левофлоксацин
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 120 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Лідокаїн
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 160 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Лідокаїн
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 20 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Лоратадин
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 20 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Лоратадин
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 20 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Магнію сульфат
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 200 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Меропенем
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 30 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Метоклопрамід
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 120 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Метопролол
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 30 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Налоксон
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Рисперидон
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Нітрогліцерин
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 50 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Бупівакаїн
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 40 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Бупівакаїн
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 40 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Дротаверин
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 200 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Окситоцин
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 11 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Ондансетрон
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 20 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Азитроміцин
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Преднізолон
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 270 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Неостигміну бромід
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Пропофол
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Саліцилова кислота
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 1500 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Етанол
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 30 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Етанол
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 1300 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Озельтамівір у формі озельтамівіру фосфату
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Тіопентал
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 350 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Транексамова кислота
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 45 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Тропікамід
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Інсулін людський
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 20 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Ципрофлоксацин
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 90 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Фуросемід
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 90 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Фуросемід
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 20 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Цефепім
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 30 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Цефотаксим
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 50 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Цефтріаксон
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 3500 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Ципрофлоксацин
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 110 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті
Ципрофлоксацин
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» На карті