-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
Контейнер для сміття металевий з круглою кришкою 1100 літрів, Контейнер для сміття пластиковий з плоскою кришкою 1100 літрів, чорний
Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран.
1 028 100.00
UAH з ПДВ
Номер:
3eea2c1cbaa4425db43cad37680796c8
Ідентифікатор договору:
UA-2026-05-14-007214-a-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМПЛЕКС З ВИВОЗУ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33290649
-
Контактна особа:
Толстіков Олег 380577253029 olegtolstikov@ukr.net https://kpkvpv.kharkiv.ua/
-
Адреса:
61140, Україна, Харківська область, місто Харків, пров. Золотий, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Елкопласт Україна
×
-
Код ЄДРПОУ:
39191888
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, майдан Путятинський,2
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Контейнери для збирання ТПВ ТОВ "ЮГСТАЛЬ": 15 600.00000 UAH з ПДВ
Контейнер для сміття пластиковий 1100 л. чорний CONTENUR: 7 775.00000 UAH з ПДВ
Контейнер для сміття пластиковий 1100 л. чорний CONTENUR: 7 775.00000 UAH з ПДВ
Опис:
Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран.
Номер договору:
280-21-05/26
Дата підписання:
21.05.2026 00:00
Період дії договору:
21.05.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Сума договору:
1 028 100.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 171 350.00 UAH)
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за поставлений Товар здійснюється Покупцем на умовах післяоплати в розмірі 100% від вартості партії Товару на підставі підписаної обома Сторонами видаткової накладної, шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 30 (тридцяти) робочих днів з дати поставки відповідної партії Товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- ОписПоставка Товару здійснюється протягом 5 (п’яти) робочих днів з дня отримання заявки від Покупця поставити партію Товару відповідно до наданої заявки.
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях5 робочі дні
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Контейнери для збирання ТПВ ТОВ "ЮГСТАЛЬ"
Кількість
30 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Контейнер для сміття пластиковий 1100 л. чорний CONTENUR
Кількість
50 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
f87a7114a99a466aad4f820b920fabbe
Випадки для внесення змін до істотних умов договору відповідно до Постанови 1178:
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
На підставі ст.ст. 651-654 Цивільного кодексу України, п.п. 11.10.3 п.11.10. Договору, відповідно до п.п. 3 п.19 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для Замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами) Договору, Сторони вирішили внести зміни у п.4.2. виклавши його в новій редакції:
«4.2. Джерело фінансування – власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства).»
2. Сторони погодили Розділ XV «МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ТА БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ СТОРІН» викласти в новій редакці.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.05.2026 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
9174709477e54e60b2c795741fe5998f
Випадки для внесення змін до істотних умов договору відповідно до Постанови 1178:
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. 14.05.2026 року оголошено проведення закупівлі через запит (ціни) пропозиції Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12 жовтня 2022 року № 1178 (далі — Особливості), на закупівлю за предметом: Контейнер для сміття металевий з круглою кришкою 1100 літрів, Контейнер для сміття пластиковий з плоскою кришкою 1100 літрів, чорний, Код Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015 - 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуунікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2026-05-14-007214-a (далі — Закупівля).
Під час перевірки річного плану була виявлена технічна/механічна помилка, а саме в розділі «Код економічної класифікації видатків» помилково зазначений код КЕКВ – 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям), замість коду 2610 - Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям).
У зв’язку з технічною неможливістю внести зміни до річного плану щодо виправлення припущеної технічної/механічної помилки у фактично завершену закупівлю яка не змінює суть пропозиції та не впливає на результати проведеної закупівлі.
1. Вважати припущену вищезазначену помилку технічної/механічної помилкою яка не змінює суть пропозиції та не впливає на результати проведеної закупівлі за предметом: Контейнер для сміття металевий з круглою кришкою 1100 літрів, Контейнер для сміття пластиковий з плоскою кришкою 1100 літрів, чорний, Код Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015 - 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску унікальний номер оголошення про проведення закупівлі через запит (ціни) пропозиції, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2026-05-14-007214-a.
Номер додаткової угоди:
ПРОТОКОЛ № 1 прийняття рішення уповноваженою особою
Дата внесення змін до договору:
20.07.2026 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
57178577c40049c29cf78addcf7ac3a0
Випадки для внесення змін до істотних умов договору відповідно до Постанови 1178:
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
На підставі ст.ст. 651-654 Цивільного кодексу України, п.п. 11.10.3 п.11.10. Договору, відповідно до п.п. 3 п.19 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для Замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами) Договору, Сторони вирішили внести зміни у п.4.2. виклавши його в новій редакції:
««4.2. Джерело фінансування – кошти Бюджету Харківської міської територіальної громади та кошти підприємства.
Кошти Бюджету Харківської міської територіальної громади: 934 800,00 грн. (дев’ятсот тридцять чотири тисячі вісімсот гривень 00 коп.), в т.ч. ПДВ: 155 800,00грн. (сто п’ятдесят п’ять тисяч вісімсот гривень 00 коп.).
Кошти підприємства: 93 300,00 грн. (дев’яносто три тисячі триста гривень 00 коп.), в т.ч. ПДВ: 15 550,00 грн. (п'ятнадцять тисяч п’ятсот п’ятдесят гривень 00 коп.)».
2. Сторони погодили Розділ XV «МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ТА БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ СТОРІН» викласти в новій редакції:
3. Додаток 1 до договору «Специфікація» року викласти в новій редакції.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
20.07.2026 00:00
Статус:
Опубліковано