• Відкриті торги
  • КЕП

М'ясо яловичини

1 062 499.00 UAH з ПДВ
Номер: 2c33072074254d6fbef2de3706585015
Ідентифікатор договору: UA-2019-02-26-001275-b-a1
Замовник: Центральний військовий клінічний санаторій "Хмільник"
Постачальник: ФОП "Лясовий Валерій Степанович"
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору: 90
Дата підписання: 30.03.2019 07:13
Період дії договору: 30.03.2019 00:00 - 01.04.2020 00:00
Сума договору: 1 062 499.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 54 205.71 UAH)
Оплачено: 1 008 293.29 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо яловичини
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 12500 кілограм
Період постачання до 01.04.2020
Місце постачання 22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. 1Травня, 39 На карті

Внесені зміни

    Номер: 3899d765b7b6432a940ae4904173eb39
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
    Номер додаткової угоди: 90
    Дата внесення змін до договору: 26.04.2019 11:11
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаток № 1 мясо яловичина.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 80dbee29869648d58bce0e94732fecce
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: збільшено строк дії угоди до 01.04.2020
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 28.12.2019 12:00
    Статус:
    Опубліковано
jpg
Додаткова угода 2.jpg
p7s
sign.p7s
    Номер: b5ba2aacb8b54784ac8475854a5a8bf1
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: збільшено строк дії угоди до 01.04.2020
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 28.12.2019 12:30
    Статус:
    Опубліковано
jpg
Додаткова угода 2.jpg
p7s
sign.p7s
    Номер: e9c0910adb2f482ea310c96379ea38ab
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Збільшення суми договору на 20%
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 15.01.2020 15:00
    Статус:
    Опубліковано
jpg
Додаткова угода.jpg
p7s
sign.p7s