• Запит (ціни) пропозицій
  • КЕП

Стрічка для ЕКГ, Тести швидкі для контролю якості (Фізичний контроль стерилізації), 180/60 °С/хв., Смуги індикаторні, критерії вимірювання : 120/45 °С/хв., контроль парової стерилізації 5 класу (всередині упаковки), розмір полоски 35.0 x 10.0 x 1.0 мм., Смуги індикаторні, критерії вимірювання : 121/20 °С/хв, контроль парової стерилізації 5 класу, розмір полоски : 35.0 x 10.0 x 1.0 мм, Гель для УЗД, об'єм: 250-300 мл, розчинний у воді, не електропровідний

Поставка Товару здійснюється на підставі заявки на поставку Товару, що надсилається Постачальнику Покупцем в письмовій формі або у вигляді повідомлення на вказану Постачальником адресу електронної пошти, та мають містити найменування Товару, кількість, ціну, строк поставки та інші важливі для Сторін умови поставки Товару. Постачальник зобов'язаний здійснити поставку не пізніше 3 робочих днів з дня отримання заявки. Приймання-передача товару провадиться уповноваженими представниками Сторін за накладними, у яких повинні бути визначені найменування, одиниця виміру, кількість одиниць Товару. Розрахунки проводяться шляхом оплати Покупцем в безготівковому порядку протягом 10 (десяти) календарних днів з дня підписання Сторонами документів, згідно з якими відбувається передача Товару. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлені товари, без застосування будь-яких штрафних санкцій до Покупця, здійснюється протягом 3-х (трьох) банківських днів з дати отримання Покупцем бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок, але не пізніше 31.12.2026року. Беручи участь у запиті пропозицій постачальників, потенційний постачальник підтверджує повну та безумовну згоду з усіма умовами цього Договору. Відповідно до пункту 57 Постанови КМУ від 14.09.2020 № 822 «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу», країною походження товару не може бути Російська Федерація, Республіка Білорусь або Ісламська Республіка Іран. Для підтвердження відсутності підстав для відхилення, визначених абзацом 5 пункту 62 Постанови №822, учасник протягом протягом 2-х днів з моменту розкриття пропозицій надає інформацію щодо походження товару, отриману від виробника, його представника або дистриб’ютора (з належним підтвердженням їхніх повноважень у вигляді довіреностей або авторизаційних листів виробників). Така інформація має бути датована не раніше дати оприлюднення в електронній системі закупівель оголошення про проведення запиту ціни пропозицій, адресована Замовнику та містити: номер закупівлі, найменування і кількість товару, назву та країну виробника, країну походження товару відповідно до технічної специфікації в електронній системі закупівель».

28 199.85 UAH з ПДВ
Номер: c89d3b854c1843ab86bdad707db63569
Ідентифікатор договору: UA-2026-04-27-004336-a-c1
Замовник: ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ЦЕНТР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ
Постачальник: ТОВ "ПВКП ВАЛЛЕНТА"
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю: Гель для УЗД високої в'язкості блакитний EKO GEL, 250 гр EBV250: 29.00000 UAH з ПДВ
Стрічка діаграмна 112х30 (12) зовн.: 675.00000 UAH з ПДВ
Смуги індикаторні «Стерилан Уп 121/20» для контролю парової стерилізації 5 класу (всередині упаковки): 305.00000 UAH з ПДВ
Смуги індикаторні "Стерилан Уп 120/45" для контролю парової стерилізації 5 класу (всередині упаковки): 305.00000 UAH з ПДВ
Смуги індикаторні "Стерилан 180/60" для контролю стерилізації сухим теплом (гарячим повітрям) 4 класу (зовні упаковки): 305.00000 UAH з ПДВ
Опис: Поставка Товару здійснюється на підставі заявки на поставку Товару, що надсилається Постачальнику Покупцем в письмовій формі або у вигляді повідомлення на вказану Постачальником адресу електронної пошти, та мають містити найменування Товару, кількість, ціну, строк поставки та інші важливі для Сторін умови поставки Товару. Постачальник зобов'язаний здійснити поставку не пізніше 3 робочих днів з дня отримання заявки. Приймання-передача товару провадиться уповноваженими представниками Сторін за накладними, у яких повинні бути визначені найменування, одиниця виміру, кількість одиниць Товару. Розрахунки проводяться шляхом оплати Покупцем в безготівковому порядку протягом 10 (десяти) календарних днів з дня підписання Сторонами документів, згідно з якими відбувається передача Товару. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлені товари, без застосування будь-яких штрафних санкцій до Покупця, здійснюється протягом 3-х (трьох) банківських днів з дати отримання Покупцем бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок, але не пізніше 31.12.2026року. Беручи участь у запиті пропозицій постачальників, потенційний постачальник підтверджує повну та безумовну згоду з усіма умовами цього Договору. Відповідно до пункту 57 Постанови КМУ від 14.09.2020 № 822 «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу», країною походження товару не може бути Російська Федерація, Республіка Білорусь або Ісламська Республіка Іран. Для підтвердження відсутності підстав для відхилення, визначених абзацом 5 пункту 62 Постанови №822, учасник протягом протягом 2-х днів з моменту розкриття пропозицій надає інформацію щодо походження товару, отриману від виробника, його представника або дистриб’ютора (з належним підтвердженням їхніх повноважень у вигляді довіреностей або авторизаційних листів виробників). Така інформація має бути датована не раніше дати оприлюднення в електронній системі закупівель оголошення про проведення запиту ціни пропозицій, адресована Замовнику та містити: номер закупівлі, найменування і кількість товару, назву та країну виробника, країну походження товару відповідно до технічної специфікації в електронній системі закупівель».
Номер договору: 212/к/1
Дата підписання: 08.05.2026 00:00
Період дії договору: 08.05.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору: 28 199.85 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 844.85 UAH)
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гель для УЗД високої в'язкості блакитний EKO GEL, 250 гр EBV250
Код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Кількість 540 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 01014, Україна, Київська область, Київ, вул. Верхня, будинок 5 На карті
Стрічка діаграмна 112х30 (12) зовн.
Код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Кількість 5 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 01014, Україна, Київська область, Київ, вул. Верхня, будинок 5 На карті
Смуги індикаторні «Стерилан Уп 121/20» для контролю парової стерилізації 5 класу (всередині упаковки)
Код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Кількість 8 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 01014, Україна, Київська область, Київ, вул. Верхня, будинок 5 На карті
Смуги індикаторні "Стерилан Уп 120/45" для контролю парової стерилізації 5 класу (всередині упаковки)
Код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 01014, Україна, Київська область, Київ, вул. Верхня, будинок 5 На карті
Смуги індикаторні "Стерилан 180/60" для контролю стерилізації сухим теплом (гарячим повітрям) 4 класу (зовні упаковки)
Код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Кількість 14 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 01014, Україна, Київська область, Київ, вул. Верхня, будинок 5 На карті

Внесені зміни

    Номер: 672b5cf0e3da45dbbd581a5cfaac1a10
    Випадки для внесення змін до істотних умов договору відповідно до Постанови 1178:
    • Зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS, регульованих цін (тарифів), нормативів, середньозважених цін на електроенергію на ринку "на добу наперед", що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Постанова)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У зв’язку з виявленою технічною помилкою, керуючись ст.ст. 651,653, 654 Цивільного кодексу України, п.п. 12.1, 15.1.Договору, сторони дійшли взаємної згоди внести відповідні зміни до Договору та викласти реквізити Покупця, що містяться у Розділі 16.Місцезнаходження та банківські реквізити сторін, шляхом укладання додаткової угоди №1.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 15.05.2026 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №1 від 15.05.2026 до гововору №212-к-1.pdf
p7s
sign.p7s