-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Поточний ремонт системи опалення у Ісаківській філії Олешанського ліцею Олешанської сільської територіальної громади Івано-Франківського району Івано-Франківської області
Обґрунтування: Вартість закупівлі послуг з поточного ремонту за об’єктом «Ісаківська філія Олешанського ліцею» становить 180 000 без ПДВ, що є меншою ніж 200 тисяч гривень. Згідно з вимогами пункту 11 Особливостей, у разі якщо вартість закупівлі послуг з поточного ремонту є меншою ніж 200 тис. гривень, замовник може здійснювати таку закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару.
180 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
92dc7461c48b444e9f1cd9c74f9e5105
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-20-004761-a-c1
Замовник:
Олешанська сільська рада Івано-Франківського району Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04356946
-
Контактна особа:
Двірник Павло 380968868581 olesharada1@ukr.net
-
Адреса:
78040, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський район, село Олеша
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Пилипів В.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3014511310
-
Адреса:
78040, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Угорницька 16/25
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Поточний ремонт системи опалення у Ісаківській філії Олешанського ліцею Олешанської сільської територіальної громади Івано-Франківського району Івано-Франківської області: 180 000.00000 UAH без ПДВ
Опис:
Обґрунтування:
Вартість закупівлі послуг з поточного ремонту за об’єктом «Ісаківська філія Олешанського ліцею» становить 180 000 без ПДВ, що є меншою ніж 200 тисяч гривень. Згідно з вимогами пункту 11 Особливостей, у разі якщо вартість закупівлі послуг з поточного ремонту є меншою ніж 200 тис. гривень, замовник може здійснювати таку закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару.
Номер договору:
21
Дата підписання:
20.04.2026 10:00
Період дії договору:
20.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору:
180 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт системи опалення у Ісаківській філії Олешанського ліцею Олешанської сільської територіальної громади Івано-Франківського району Івано-Франківської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
20.04.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації