-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021:2015 “90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків” (Послуги з вивезення рідких побутових відходів з вигрібних ям /м. Шаргород/)
Внесення змін, у зв'язку із необхідністю відображення орієнтованої суми відшкод. орендарями витрат на оплату послуг з вивезення рідких побут. відходів з вигрібн. ям, Сторони погодили внести зміни до Договору № 473 від 08.04.2026, а саме: п. 2.1. Договору викласти в новій редакції
10 163.20
UAH з ПДВ
Номер:
25a2743562014bf69286afb398038eef
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-08-014300-a-b1
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108672
-
Контактна особа:
Сергій Купровський +380982412130 ulmtz_vinpolice@ukr.net http://vn.npu.gov.ua/
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Театральна, буд. 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ШАРГОРОДСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32213302
-
Адреса:
23500, Україна, Вінницька область, м. Шаргород, Жмеринський р-н місто Шаргород вул.Маліванчука будинок 35
Класифікатор ДК 021:2015:
90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківАналіз за цим CPV
Опис:
Внесення змін, у зв'язку із необхідністю відображення орієнтованої суми відшкод. орендарями витрат на оплату послуг з вивезення рідких побут. відходів з вигрібн. ям, Сторони погодили внести зміни до Договору № 473 від 08.04.2026, а саме: п. 2.1. Договору викласти в новій редакції
Номер договору:
473
Дата підписання:
08.04.2026 17:43
Період дії договору:
08.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору:
10 163.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 693.87 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з вивезення рідких побутових відходів з вигрібних ям /м. Шаргород/ (кошти загального фонду державного бюджету), (закупівля без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу у зв’язку з тим, що відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями (підпункт 6 пункту 13 Особливостей))
Кількість
80 метр кубічний
Період постачання
до 31.12.2026
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
0c2321e2ab51440cbcd7a65edb39d61e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесення змін, у зв'язку із необхідністю відображення орієнтованої суми відшкод. орендарями витрат на оплату послуг з вивезення рідких побут. відходів з вигрібн. ям, Сторони погодили внести зміни до Договору № 473 від 08.04.2026, а саме: п. 2.1. Договору викласти в новій редакції
Номер додаткової угоди:
1/835
Дата внесення змін до договору:
24.06.2026 11:27
Статус:
Опубліковано