• Запит (ціни) пропозицій
  • КЕП

Швидкий тест на 12 наркотиків (MOP300/MDMA500/COC300/MET500/MTD300/TML300/BAR300/BZO300/AMP500/K2-50/KET500/THC50) в сечі, тест-панель,Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань:антигенів COVID-19/антигенів грипу А,/антигенів грипу В/антигенів респіраторно-синцитіального вірус (РСВ)/збудників Мікоплазмозу,в Слиз,Специфічність від 95%, Чутливість від 95%, Тест-касета,Тести швидкі на кардіомаркери: Метод аналізу: ІХА, Формат тесту: Тест-касета, Специфічність: 95-100 %, Чутливість: 95-100 %, Матеріал дослідження: Цільна кров, Сироватка, Плазма, Кардіомаркер: Визначення тропоніну I,Тести для діагностики коронавірусу COVID-19: Метод аналізу: ІХА (антиген), Чутливість: 95-100 %, Специфічність: 95-100 %, Розрахунок тестів на людей від : 1, Швидкість тесту: 15 хвилина, Матеріал дослідження: Слиз,Тести для виявлення прихованої крові в калі: матеріал дослідження: фекалії, формат тесту: тест-карта, тест-касета, чутливість: 96.4-100%

Поставка Товару здійснюється на підставі заявки на поставку Товару, що надсилається Постачальнику Покупцем в письмовій формі або у вигляді повідомлення на вказану Постачальником адресу електронної пошти, та мають містити найменування Товару, кількість, ціну, строк поставки та інші важливі для Сторін умови поставки Товару. Постачальник зобов'язаний здійснити поставку не пізніше 3 робочих днів з дня отримання заявки. Приймання-передача товару провадиться уповноваженими представниками Сторін за накладними, у яких повинні бути визначені найменування, одиниця виміру, кількість одиниць Товару. Розрахунки проводяться шляхом оплати Покупцем в безготівковому порядку протягом 10 (десяти) календарних днів з дня підписання Сторонами документів, згідно з якими відбувається передача Товару. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлені товари, без застосування будь-яких штрафних санкцій до Покупця, здійснюється протягом 3-х (трьох) банківських днів з дати отримання Покупцем бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок, але не пізніше 31.12.2026року. Беручи участь у запиті пропозицій постачальників, потенційний постачальник підтверджує повну та безумовну згоду з усіма умовами цього Договору. Відповідно до пункту 57 Постанови КМУ від 14.09.2020 № 822 «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу», країною походження товару не може бути Російська Федерація, Республіка Білорусь або Ісламська Республіка Іран. Для підтвердження відсутності підстав для відхилення, визначених абзацом 5 пункту 62 Постанови №822, учасник протягом протягом 2-х днів з моменту розкриття пропозицій надає інформацію щодо походження товару, отриману від виробника, його представника або дистриб’ютора (з належним підтвердженням їхніх повноважень у вигляді довіреностей або авторизаційних листів виробників). Така інформація має бути датована не раніше дати оприлюднення в електронній системі закупівель оголошення про проведення запиту ціни пропозицій, адресована Замовнику та містити: номер закупівлі, найменування і кількість товару, назву та країну виробника, країну походження товару відповідно до технічної специфікації в електронній системі закупівель».

810 551.54 UAH з ПДВ
Номер: c9365ed4d0d9498483c3bfb32ef366ac
Ідентифікатор договору: UA-2026-03-25-008216-a-a1
Замовник: ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ЦЕНТР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ
Постачальник: ФОП ПАШКЕВИЧ ЛЮДМИЛА СТАНІСЛАВІВНА
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю: Комбінований тест на наркотики №12, W2012-P: 438.38000 UAH з ПДВ
Тест на виявлення Тропоніну І, Wondfo, W46-C4P: 110.00000 UAH з ПДВ
Швидкий тест для виявлення антигенів коронавірусу CITO TEST® COVID-19 Ag, №25 : 6 100.00000 UAH з ПДВ
Тест для виявлення вірусів грипу А та В, W71-C: 316.20000 UAH з ПДВ
Тест-система для виявлення гемоглобіну та трансферину у фекаліях CITO TEST® FOB-Transferrin: 350.00000 UAH з ПДВ
Опис: Поставка Товару здійснюється на підставі заявки на поставку Товару, що надсилається Постачальнику Покупцем в письмовій формі або у вигляді повідомлення на вказану Постачальником адресу електронної пошти, та мають містити найменування Товару, кількість, ціну, строк поставки та інші важливі для Сторін умови поставки Товару. Постачальник зобов'язаний здійснити поставку не пізніше 3 робочих днів з дня отримання заявки. Приймання-передача товару провадиться уповноваженими представниками Сторін за накладними, у яких повинні бути визначені найменування, одиниця виміру, кількість одиниць Товару. Розрахунки проводяться шляхом оплати Покупцем в безготівковому порядку протягом 10 (десяти) календарних днів з дня підписання Сторонами документів, згідно з якими відбувається передача Товару. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлені товари, без застосування будь-яких штрафних санкцій до Покупця, здійснюється протягом 3-х (трьох) банківських днів з дати отримання Покупцем бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок, але не пізніше 31.12.2026року. Беручи участь у запиті пропозицій постачальників, потенційний постачальник підтверджує повну та безумовну згоду з усіма умовами цього Договору. Відповідно до пункту 57 Постанови КМУ від 14.09.2020 № 822 «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу», країною походження товару не може бути Російська Федерація, Республіка Білорусь або Ісламська Республіка Іран. Для підтвердження відсутності підстав для відхилення, визначених абзацом 5 пункту 62 Постанови №822, учасник протягом протягом 2-х днів з моменту розкриття пропозицій надає інформацію щодо походження товару, отриману від виробника, його представника або дистриб’ютора (з належним підтвердженням їхніх повноважень у вигляді довіреностей або авторизаційних листів виробників). Така інформація має бути датована не раніше дати оприлюднення в електронній системі закупівель оголошення про проведення запиту ціни пропозицій, адресована Замовнику та містити: номер закупівлі, найменування і кількість товару, назву та країну виробника, країну походження товару відповідно до технічної специфікації в електронній системі закупівель».
Номер договору: 148/к/1
Дата підписання: 02.04.2026 00:00
Період дії договору: 02.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору: 810 551.54 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комбінований тест на наркотики №12, W2012-P
Код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Кількість 983 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 01014, Україна, Київська область, Київ, вул. Верхня, будинок 5 На карті
Тест на виявлення Тропоніну І, Wondfo, W46-C4P
Код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Кількість 40 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 01014, Україна, Київська область, Київ, вул. Верхня, будинок 5 На карті
Швидкий тест для виявлення антигенів коронавірусу CITO TEST® COVID-19 Ag, №25
Код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Кількість 49 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 01014, Україна, Київська область, Київ, вул. Верхня, будинок 5 На карті
Тест для виявлення вірусів грипу А та В, W71-C
Код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Кількість 20 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 01014, Україна, Київська область, Київ, вул. Верхня, будинок 5 На карті
Тест-система для виявлення гемоглобіну та трансферину у фекаліях CITO TEST® FOB-Transferrin
Код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Кількість 200 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 01014, Україна, Київська область, Київ, вул. Верхня, будинок 5 На карті