-
Відкриті торги
-
КЕП
Автобус новий
3 280 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
8073c863e36a4b8eb730d607926a29f4
Ідентифікатор договору:
UA-2016-10-31-000930-a-a1
Постачальник:
ДП АСЗ 1 "АТ "АК "Богдан Моторс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21752230
-
Контактна особа:
Чернов Андрій Володимирович +380332789618 chernov@luaz.com
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, вулица Рівненська 42
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Номер договору:
1612/07-01П
Дата підписання:
07.12.2016 11:22
Період дії договору:
07.12.2016 00:00 - 31.12.2016 00:00
Сума договору:
3 280 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 280 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобус новий
×
-
ДК 016:2010:
29.10.3 Автомобілі для перевезення не менше ніж 10 людей
Кількість
2 одиниця
Період постачання
28.11.2016 - 25.12.2016
Місце постачання
84334, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Аероклубна (раніше Кіма) 103
На карті