-
Відкриті торги
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи
668 393.11
UAH з ПДВ
Номер:
15d6ccd49a8e4d6e812406eed63b64f0
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-08-001249-b-b1
Замовник:
Відділ освіти Добропільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142833
-
Контактна особа:
Таміла Квачко +380627728180 hozgoroo@gmail.com
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, ВУЛИЦЯ РАДЯНСЬКА, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "СУХОДОЛЬСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3253600631
-
Контактна особа:
Володимир Суходольський +380684605598 v.suh11@ukr.net
-
Адреса:
84020, Україна, Донецька область, Олександрівський район, село Високопілля, ВУЛИЦЯ САДОВА, будинок 3
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Номер договору:
№ 8 ТД
Дата підписання:
11.03.2019 14:27
Період дії договору:
11.03.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
668 393.11 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Оплачено:
668 393.11 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Буряк
Кількість
9100 кілограм
Період постачання
18.03.2019 - 31.12.2019
Морква
Кількість
9000 кілограм
Період постачання
18.03.2019 - 31.12.2019
Цибуля (ріпчаста)
Кількість
11600 кілограм
Період постачання
18.03.2019 - 31.12.2019
Огірок (свіжий) відкритого ґрунту
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
18.03.2019 - 31.12.2019
Огірок (свіжий закритого ґрунту)
Кількість
704 кілограм
Період постачання
18.03.2019 - 31.12.2019
Кабачок (свіжий)
Кількість
800 кілограм
Період постачання
18.03.2019 - 31.12.2019
Капуста качанна
Кількість
18000 кілограм
Період постачання
18.03.2019 - 31.12.2019
Капуста ( рання закритого ґрунту)
Кількість
1600 кілограм
Період постачання
18.03.2019 - 31.12.2019
Капуста (свіжа рання)
Кількість
600 кілограм
Період постачання
18.03.2019 - 31.12.2019
Помідори (свіжі)
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
18.03.2019 - 31.12.2019
Баклажани (свіжі)
Кількість
600 кілограм
Період постачання
18.03.2019 - 31.12.2019
Перець (свіжий)
Кількість
500 кілограм
Період постачання
18.03.2019 - 31.12.2019
Внесені зміни
- Зміна №1 Дод. угода №1
- Зміна №2 Дод. угода №2
- Зміна №3 Дод. угода №3
- Зміна №4 Дод. угода №4
- Зміна №5 Дод. угода №5
- Зміна №6 № 6
- Зміна №7 № 7
- Зміна №8 Дод. угода №8
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
e03a5342fdda4d35b6387f645e53dff5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
Дод. угода №1
Дата внесення змін до договору:
18.04.2019 17:26
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
ed8107a127214d65bf52b32a8c354969
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер додаткової угоди:
Дод. угода №2
Дата внесення змін до договору:
26.04.2019 17:59
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
15850b8b842b42518729e3f021c6c053
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер додаткової угоди:
Дод. угода №3
Дата внесення змін до договору:
13.05.2019 17:16
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
20c3d7723cec4b62aee15804bc0c8fcd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер додаткової угоди:
Дод. угода №4
Дата внесення змін до договору:
21.05.2019 18:38
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
382a97d1b59e49c790a33d6965eb2625
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Узгоджена зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг)
Номер додаткової угоди:
Дод. угода №5
Дата внесення змін до договору:
12.06.2019 15:41
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
08fdeb05e7ef455c91f02e0ff9d8e79b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
№ 6
Дата внесення змін до договору:
27.12.2019 20:55
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
5f51353b29804735976a043c08486936
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни умов у зв’язку із продовженням строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початок наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
№ 7
Дата внесення змін до договору:
28.12.2019 16:41
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
33a637bc0f5e440ea0238bd89217db24
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
Дод. угода №8
Дата внесення змін до договору:
27.02.2020 18:39
Статус:
Опубліковано