-
Відкриті торги
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Бензин А-92)
Придбання пально-мастильних матеріалів, талонів, по договору на закупівлю код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92).
220 680.00
UAH з ПДВ
Номер:
217cdff63e9542b0b8a889f6b6db5510
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-04-004098-b-a1
Замовник:
адміністрація Слобідського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37459125
-
Контактна особа:
Букій Лілія Миколаївна 380993615339 lilia_bukiy@ukr.net
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, вул. Плеханівська 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТІМ ОЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41579927
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТІМ ОЙЛ" +380972020408 2017timoil@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 61054, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ПАВЛОВА, будинок 120
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Опис:
Придбання пально-мастильних матеріалів, талонів, по договору на закупівлю код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92).
Номер договору:
3
Дата підписання:
11.03.2019 11:00
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Сума договору:
220 680.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 220 680.00 UAH)
Оплачено:
108 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 108 000.00 UAH)
Причини розірвання договору:
У зв'язку із прийняттям закону України № 9260 від 05.11.2018 "Про внесення змін до податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України" щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів, яким вносяться зміни до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності". Починаючи з 01.07.2019р. запроваджується ліцензування діяльності усіх субєктів господарювання, які здійснюють виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним. Так, відповідно до ст.15 Закону № 481 у редакції Закону № 2628 оптова торгівля пальним та зберігання пального здійснюються субєктами господарювання всіх форм власності за наявності ліцензії. Наразі Постачальник не має можливості без наявності ліцензії на право торгівлі пальним реалізовувати пальне за усіма укладеними Договорами
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нафта і дистиляти (Бензин А-92)
Кількість
9195 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
5f0f0ad0119d408ba298d7dd861916d7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
придбання бензину А-92 від іншого виробника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
16.04.2019 01:00
Статус:
Опубліковано