• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з професійної підготовки спеціалистів (Практика проведення відкритих торгів:формуємо умови ТД та перевіряємо учасників з урахуванням нових вимог ")

2 100.00 UAH без ПДВ
Номер: 68322f69d52b47e581c998395b41c3e0
Ідентифікатор договору: UA-2026-02-19-007821-a-b1
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ"
Постачальник: КОЛІСНИК ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА
Класифікатор ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАналіз за цим CPV
Номер договору: 02-26/18
Дата підписання: 17.02.2026 10:00
Період дії договору: 17.02.2026 00:00 - 31.03.2026 00:00
Сума договору: 2 100.00 UAH без ПДВ

Документи

Документів не завантажено.

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Практика проведення відкритих торгів:формуємо умови ТД та перевіряємо учасників з урахуванням нових вимог "
Код ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів
Кількість 1 послуга
Період постачання 17.02.2026 - 31.03.2026
Місце постачання 65008, Україна, Одеська область, м. Одеса, Вул. Іцхака Рабіна, 18-А На карті