• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Кейтерингові послуги для учнів початкових класів Білківського ліцею Білківської сільської ради та його філілії Піньковицької початкової школи

1 032 480.00 UAH без ПДВ
Номер: 0fe8cd34d0844334a605b44228c78dc2
Ідентифікатор договору: UA-2026-02-01-001061-a-c1
Замовник: Білківський ліцей Білківської сільської ради
Постачальник: ФОП ШЕСТАК ПЕТРО ПЕТРОВИЧ
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Номер договору: №9
Дата підписання: 30.01.2026 00:00
Період дії договору: 30.01.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Початкова сума договору: 1 242 000.00 UAH без ПДВ
Сума договору: 1 032 480.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги для учнів початкових класів Білківського ліцею Білківської сільської ради та його філілії Піньковицької початкової школи.Закупівля проводиться на підставі п. 6 ч.13 "Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припи-нення або скасування", затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме у зв'язку з відміною відкритих торгів №UA-2025-12-25-015718-a через відсутність учасника процедури закупівлі
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 17208 послуга
Період постачання до 29.05.2026
Місце постачання 90132, Україна, Закарпатська область, с.Білки, вул. Центральна, 14 На карті

Внесені зміни

    Номер: 36a0b1d4532e4c14a36ca57845c834db
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Приведення положень Договору у відповідність до вимог Постанови
    Номер додаткової угоди: №1
    Дата внесення змін до договору: 01.05.2026 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 1 від 01 05 2026 р.pdf
    Номер: d278f2cac9e344f2aba9017175fac439
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: №2
    Дата внесення змін до договору: 20.07.2026 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
додаткова угода _2 від 20 07 2026 р.pdf