-
Відкриті торги
-
КЕП
Машина дорожня комбінована МДКЗ на шасі МАЗ-6312 (або еквівалент)
2 370 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7cb18124e1904a15be3c6d45713a75a5
Ідентифікатор договору:
UA-2016-10-31-001079-a-c1
Постачальник:
ТОВ "Торговий Дім Будшляхмаш"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32670703
-
Контактна особа:
Віталій Жила +380674066964 sdmi@ukr.net
-
Адреса:
03113, Україна, Київ, м. Київ, проспект Перемоги, 68/1, офіс 62
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
87
Дата підписання:
06.12.2016 00:00
Період дії договору:
06.12.2016 00:00 - 31.12.2016 00:00
Сума договору:
2 370 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 370 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автомобілі спеціальної призначеності
×
-
ДК 016:2010:
29.10.5 Автомобілі спеціальної призначеності
Кількість
1 штуки
Період постачання
30.11.2016 - 23.12.2016