-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
Електрична енергія, з розподілом
2 761 394.05
UAH з ПДВ
Номер:
2da54b29f2a84eaebaf21aae5c1f5efc
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-18-010114-a-c1
Замовник:
Управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітетту Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26094234
-
Контактна особа:
Поджара Олена Сергіївна +380677580617 stkkulture@ukr.net
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, Острозького,14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Запоріжжяелектропостачання"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42093239
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Олександрівська , буд. 35
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Електрична енергія, з розподілом: 10.69661 UAH з ПДВ
Номер договору:
01/2026
Дата підписання:
29.12.2025 00:00
Період дії договору:
01.01.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Сума договору:
2 761 394.05 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 460 232.34 UAH)
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписСпоживач здійснює оплату згідно виставленого Постачальником рахунку на оплату, на підставі підписаного Сторонами Акта приймання-передачі електричної енергії не пізніше ніж протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту його підписання, шляхом оплати повної вартості спожитої електричної енергії, за наявності бюджетного фінансування
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія, з розподілом
Кількість
215130 кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, Старокостянтинівська громада
На карті
Внесені зміни
- Узгодженого сторонами збільшення ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків пропорційно коливанню ціни такого товару на ринку, що відбулося з дня укладення договору про закупівлю (у разі збільшення ціни за одиницю товару за цим підпунктом вперше) або з дня останнього внесення змін до договору про закупівлю в частині зміни ціни (у разі збільшення ціни за одиницю товару за цим підпунктом вдруге і далі), за умови документального підтвердження такого коливання. Такі зміни до договору про закупівлю можуть бути внесені не раніше 90 днів з дня підписання договору про закупівлю або внесення до нього змін щодо збільшення ціни за одиницю товару за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю. Обмеження стосовно строків внесення змін до договору про закупівлю щодо збільшення ціни за одиницю товару не застосовується у разі зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії. Обмеження щодо збільшення ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків застосовується щодо кожного окремого випадку збільшення ціни за одиницю товару (без обмеження кількості змін). Змінена ціна за одиницю товару не повинна перевищувати 50 відсотків ціни за одиницю товару, що передбачена в початковому договорі про закупівлю
Номер:
07085ff90597428c9c46dc95852a465c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару у бік збільшення
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
24.03.2026 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS, регульованих цін (тарифів), нормативів, середньозважених цін на електроенергію на ринку "на добу наперед", що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Постанова)
Номер:
9ace2578ba6b4fd3894d464d3c0f32c1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди внести наступні зміни до Договору: 1. Викласти п.1.2 додатку 1 "Комерційну пропозицію Постачальника" до Договору в новій редакції: "1.2 У відповідності до п.5.4 Договору тариф на розподіл електричної енергії, що включений в ціну за одиницю Товару, станом на дату проведення аукціону по процедурі згідно якої укладено цей договірзатверджено постановою НКРЕКП №1064 від 30.06.2026, та становить 2.87142 грн без ПДВ."2. Всі інші умови Договору залишаються без змін. 3. Ця додаткова угода є невід'ємною частиною Договору, набуває чинності з дати її підписання і діє до повного виконання сторонами умов Договору. Умови цієї додаткової угоди, керуючись положеннями ст. 631 Цивільного кодексу України, застосовуються до відносин, що виникли між Сторонами з 01 липня 2026 р. 4. Дана Додаткова угода складена українською мовою у двох оригінальних примірниках, що мають однакову юридичну силу, по одному для кожної зі сторін та є невід'ємною частиною Договору.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
25.08.2026 00:00
Статус:
Опубліковано