-
Відкриті торги
-
КЕП
Молоко коров’яче питне пастеризоване
360 897.36
UAH з ПДВ
Номер:
fea856634aec4139a5dae8758889e7ba
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-11-000790-a-b1
Замовник:
КУ Комунальний заклад «Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33095424
-
Контактна особа:
Горпинчук Тетяна Мифодіївна +380362273030 Oleksandrija@mail.rv.ua http://alexandria.at.ua
-
Адреса:
35320, Україна, Рівненська область, село Олександрія, вулиця Санаторна, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТзОВ "Радивилівмолоко"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31259168
-
Контактна особа:
Данильчук Роман Дмитрович 380673530114, 080362401001 tender.radymo@gmail.com
-
Адреса:
35541, Україна, Рівненська область, с. Крупець ,Радивилівський район, вул.Старики будинок №58 корпус б.-------
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Номер договору:
21
Дата підписання:
19.02.2019 00:00
Період дії договору:
19.02.2019 00:00 - 31.03.2020 23:59
Сума договору:
360 897.36 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 60 149.56 UAH)
Оплачено:
292 795.44 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 48 799.24 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко коров’яче питне пастеризоване
Кількість
16600 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
35320, Україна, Рівненська область, Рівненський район, село Олександрія, вул. Санаторна, будинок 16
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
0b20e71982c346dd9cf30e8a42639bd8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
п.2 ч.4 ст.36 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
06.11.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
5acf245f3a564e43ba02ca003ede641f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
п.8 ч.4 ст.36 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано