-
Відкриті торги
-
КЕП
код за ДК 021:2015 «33600000-6 – Фармацевтична продукція» Наркотичні лікарські засоби: «Morphine», «Morphine, combination», «Fentanyl», «Diazepam», «Trimeperidine», «Ketamine»
717 447.84
UAH без ПДВ
Номер:
85b704ac36da416e98e1f4a2904cfcf2
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-16-001925-c-b1
Замовник:
КУ "Центральна міська лікарня №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992127
-
Контактна особа:
Марія Герасимчук +380412438665 tender_in@ukr.net
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул.Велика Бердичівська 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ДІАЛІЗ МЕДИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40477029
-
Контактна особа:
ДІАЛІЗ МЕДИК +380970263934 dializmedic@gmail.com
-
Адреса:
01015, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЛАВРСЬКА, будинок 16
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
5
Дата підписання:
18.02.2019 09:00
Період дії договору:
18.02.2019 00:00 - 30.03.2020 00:00
Сума договору:
717 447.84 UAH без ПДВ
Оплачено:
717 447.84 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
МОРФІН КАЛЦЕКС (Morphine)
×
-
МНН:
morphine Morphine
Кількість
444 упаковка
Період постачання
до 30.03.2020
ОМНОПОН-ЗН (Morphine, combination)
×
-
МНН:
morphine, combinations Morphine, combinations
Кількість
156 упаковка
Період постачання
до 30.03.2020
ФЕНТАНІЛ КАЛЦЕКС (Fentanyl)
×
-
МНН:
fentanyl Fentanyl
Кількість
1200 упаковка
Період постачання
до 30.03.2020
СИБАЗОН (Diazepam)
×
-
МНН:
diazepam Diazepam
Кількість
12 упаковка
Період постачання
до 30.03.2020
ПРОМЕДОЛ КАЛЦЕКС (Trimeperidine)
×
-
МНН:
trimeperidine Trimeperidine
Кількість
72 упаковка
Період постачання
до 30.03.2020
КЕТАМІН (Ketamine)
×
-
МНН:
ketamine Ketamine
Кількість
36 упаковка
Період постачання
до 30.03.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
6a4fee1291eb4a74877a8023aed5815a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Враховуючи те, що рішенням Житомирської міської ради від 08.11.2018 № 1196 «Про автономізацію міських закладів охорони здоров'я» вирішено припинити Комунальну установу Центральна міська лікарня № 1 м. Житомир шляхом реорганізації-приєднання, рішенням Житомирської міської ради № 1339 від 07.02.2019 «Про затвердження передавальних актів та статутів міських закладів охорони здоров'я у новій редакції» визначено, що Комунальне підприємство «Лікарня № 1» Житомирської міської ради є правонаступником Комунальної установи Центральна міська лікарня № 1 м. Житомир уклали цю додаткову угоду про таке (далі – Додаткова угода):
1. Внести зміни у Договір № 5 від 18.02.2019р. замінивши сторону в Договорі з Комунальної установи Центральна міська лікарня № 1 м. Житомир в особі голови комісії з реорганізації Мордюка Володимира Вікторовича на Комунальне підприємство «Лікарня № 1» Житомирської міської ради в особі директора Мордюка Володимира Вікторовича.
2. Невиконані зобов’язання у розмірі 597 873,20 грн. (п’ятсот дев’яносто сім тисяч вісімсот сімдесят три грн. 20 коп.) в тому числі ПДВ переходять з КУ Центральна міська лікарня № 1 м. Житомир на КП «Лікарня № 1» ЖМР.
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
27.02.2019 16:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
55def0be75474331b639b7732fb7230c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв’язку з необхідністю проведення Замовником тендерної процедури на початку наступного року та враховуючи ч. 5 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922-VIII (зі змінами), Сторони домовилися продовжити строк дії Договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року до 30.03.2020р., в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в Договорі (з урахуванням змін внесених додатковими угодами до договору)
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
23.12.2019 16:21
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
749b29096e324f0c895c616c73085dd9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. У зв’язку з необхідністю проведення Замовником тендерної процедури та враховуючи ч. 5 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922-VIII (зі змінами), Сторони домовилися продовжити строк дії Договору № 5 від 18.02.2019 року на строк, достатній для проведення процедури закупівлі до 30.03.2020 р., а в частині проведення розрахунків – до їх повного здійснення, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в Договорі № 5 від 18.02.2019 року (з урахуванням змін внесених додатковими угодами до договору).
2. Загальна вартість цієї Додаткової угоди складає 119 574,64 грн. (сто дев’ятнадцять тисяч п’ятсот сімдесят чотири грн. 64 коп.), з ПДВ, в т.ч. ПДВ 7 822,64 грн.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
13.01.2020 12:00
Статус:
Опубліковано