-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо (свинина, курятина, печінка свинна)
265 763.76
UAH з ПДВ
Номер:
c3d4057998e4438f8ce004a63029e1c8
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-30-000107-b-b1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ ЮВІЛЕЙНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОЛЕШКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42255066
-
Контактна особа:
Сергій Леонідович Ляшенко +380554256341,+380961735195 uvil_voks@ukr.net
-
Адреса:
75126, Україна, Херсонська область, Олешківський р-н., с. Ювілейне, вул. Соборна, буд.17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Мале Приватне Підприємство "Ритм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
Новіков Олег Віталійович 380952770423, 380952770423,380952775666 andriets28@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 5км
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
№ 17
Дата підписання:
13.02.2019 12:00
Період дії договору:
13.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
265 763.76 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 265 763.76 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо свинина (без кісток)
Кількість
710 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
75126, Україна, Херсонська область, с. Ювілейне Олешківський р-н, за адресою підпорядкованих закладів
На карті
М'ясо курятина (тушка)
Кількість
520 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
75126, Україна, Херсонська область, с. Ювілейне Олешківський р-н, за адресою підпорядкованих закладів
На карті
Печінка свинна
Кількість
570 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
75126, Україна, Херсонська область, с. Ювілейне Олешківський р-н, за адресою підпорядкованих закладів
На карті
М'ясо курятина (філе)
Кількість
824 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
75126, Україна, Херсонська область, с. Ювілейне Олешківський р-н, за адресою підпорядкованих закладів
На карті
М'ясо курятина (грудна частина)
Кількість
560 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
75126, Україна, Херсонська область, с. Ювілейне Олешківський р-н, за адресою підпорядкованих закладів
На карті
М'ясо курятина (стегно)
Кількість
660 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
75126, Україна, Херсонська область, с. Ювілейне Олешківський р-н, за адресою підпорядкованих закладів
На карті