-
Відкриті торги
-
КЕП
Нафта і дистиляти (бензин А-95, бензин А-92, дизельне паливо, рідина AdBlue для системи SCR)
1 021 506.00
UAH з ПДВ
Номер:
9d373319d92d4964b925617b9de303bd
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-15-000531-c-b1
Замовник:
Відділ освіти Ківерцівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141609
-
Контактна особа:
Наталія Сурмик +380664055937 natalkaberezen@gmail.com
-
Адреса:
45200, Україна, Волинська область, м. Ківерці, вул. Киричука, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ІНВЕСТ ЕНЕРГО ТРЕЙДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40956872
-
Контактна особа:
Петро Кузик +380635460567 investenergo.office@gmail.com
-
Адреса:
76002, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ УГОРНИЦЬКА, будинок 12, корпус 1, квартира 70
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
10
Дата підписання:
12.02.2019 11:00
Період дії договору:
12.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
1 021 506.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 021 506.00 UAH)
Оплачено:
971 928.30 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 971 928.30 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нафта і дистиляти (бензин А-95, бензин А-92, дизельне паливо, рідина AdBlue для системи SCR)
Кількість
40400 літр
Період постачання
12.02.2019 - 31.12.2019
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
256736d9f6f04b0b80684d7acc8e1a6d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару на 10% у зв"язку із коливанням ціни такого товару на ринку
Номер додаткової угоди:
10
Дата внесення змін до договору:
28.05.2019 14:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
f82ba1dc06954dd49ec6efd796cef49f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
11.11.2019 15:00
Статус:
Опубліковано