-
Відкриті торги
-
КЕП
мастильні засоби
більш детально (за найменуваннями мастил) у технічній специфікації - додаток 5 до тендерної документації
909 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
8cb0ae084e5140d18743ab38aee8303c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-04-000418-b-c1
Замовник:
Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32368222
-
Контактна особа:
Набока Анна +380553734687 tender.rice@ukr.net http://rice.in.ua
-
Адреса:
75705, Україна, Херсонська обл., с. Антонівка, вул. Студентська, 11, с. Антонівка, Скадовський р-н, Херсонська обл
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Автосвіт Сервіс
×
-
Код ЄДРПОУ:
38480708
-
Контактна особа:
Ковальчук Володимир Степанович +380503647200 office.avtosvit.servis@avtosvit.ua http://www.avtosvit.ua
-
Адреса:
75100, Україна, Херсонська область, Цюрупинськ, м.Цюрупинськ, вул Гвардійська, буд.103
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Опис:
більш детально (за найменуваннями мастил) у технічній специфікації - додаток 5 до тендерної документації
Номер договору:
35
Дата підписання:
11.02.2019 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Сума договору:
909 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 151 500.00 UAH)
Оплачено:
464 145.27 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 77 357.55 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
мастильні засоби
Кількість
22070 літр
Період постачання
до 31.12.2019