-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (комп'ютери, багатофункціональні пристрої) (Код ДКПП 021-2015: 30230000-0)
699 999.00
UAH з ПДВ
Номер:
ffe86d9ad2654644a17bd099f401eb26
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-10-000639-c-b1
Замовник:
КУ "Центральна міська лікарня №2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992096
-
Контактна особа:
Світлана Маренич +380412483414 tmo2_zt@ukr.net http://cml2.zt.ua
-
Адреса:
10004, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Сабурова, 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Іваненко Володимир Віталійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2775410610
-
Контактна особа:
Іваненко Володимир Віталійович +380412445974 w.iwanenko@gmail.com http://print.zt.ua
-
Адреса:
10025, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Космонавтів, 28, кв. 18
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
77
Дата підписання:
08.02.2019 10:00
Період дії договору:
08.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
699 999.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 699 999.00 UAH)
Оплачено:
699 999.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 699 999.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп’ютерне обладнання (комп'ютери, багатофункціональні пристрої) (Код ДКПП 021-2015: 30230000-0)
Кількість
68 одиниця
Період постачання
04.02.2019 - 28.02.2019