-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021-2015: 15530000-2 Вершкове масло (Масло вершкове)
765 880.00
UAH з ПДВ
Номер:
6b4327f1192c460b831744b5aabfb8f1
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-03-001075-c-b1
Замовник:
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21295850
-
Контактна особа:
Людмила Васильєва +380959473222 vacilek47@ukr.net https://hlor.ks.ua/
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Полтавська, 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТДВ "Олешківський маслозавод"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00447600
-
Контактна особа:
Давидова Віта Вікторівна +380554245038 vitorio.300782@ukr.net
-
Адреса:
75100, Україна, Херсонська область, Олешки, вулиця Пролетарська, б.98
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Номер договору:
22
Дата підписання:
05.02.2019 13:00
Період дії договору:
05.02.2018 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
765 880.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 127 646.60 UAH)
Оплачено:
765 880.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 127 646.60 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Масло вершкове
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
4100 кілограм
Період постачання
01.02.2019 - 31.12.2019
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
22700c8e3c654bf3a5bbe91441ccaab6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
ДУ № 1
Дата внесення змін до договору:
28.10.2019 14:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
2097f95d2b4e48c1889276003ce69d58
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
ДУ № 2
Дата внесення змін до договору:
15.11.2019 14:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
358897121eee469fa795cc8e20e1119c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
ДУ № 3
Дата внесення змін до договору:
23.12.2019 12:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
8b14d303561a4732b1512148d5947209
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни умов у зв’язку із продовженням строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початок наступного року
Номер додаткової угоди:
ДУ № 4
Дата внесення змін до договору:
23.12.2019 12:05
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
431f59c8752e457f95c8fc95040ef49e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни умов у зв’язку із продовженням строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початок наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
ДУ № 5
Дата внесення змін до договору:
20.01.2020 13:00
Статус:
Опубліковано