-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів Мукачівської філії Товариства (у тому числі з використанням запасних частин) (У зв’язку з тим, що відкриті торги з особливостями відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції (ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання UA-2025-10-08-013110-a) замовник має право відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей укласти прямий договір та оприлюднити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель).
2 400 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
48c8175eb4e845cea37992771bcd7fa3
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-03-007052-a-c1
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131529
-
Контактна особа:
Михайло Булина +380312619861 vspz1@zakarpat.energy
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ПОГРЕБНОЙ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2686022279
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачівський р-н місто Мукачево вул.Набережна-бічна будинок 101
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
1203
Дата підписання:
03.11.2025 13:22
Період дії договору:
01.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору:
2 400 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 400 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів Мукачівської філії Товариства (у тому числі з використанням запасних частин)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації