-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 — "Газове паливо" (природний газ) * Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (Ідентифікатор закупівлі, що не відбулась - UA-2025-10-17-007541-a)
835 577.40
UAH з ПДВ
Номер:
31ab49b5492c47588ebf0eab400afc71
Ідентифікатор договору:
UA-2025-10-29-015434-a-b1
Замовник:
Інститут електронної фізики Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05540008
-
Контактна особа:
Гомонай Олександр Васильович 380312643339 shurik.nat@gmail.com
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Університетська, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, вул.Шолуденка, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
06-11262/25-БО-Т
Дата підписання:
28.10.2025 11:00
Період дії договору:
28.10.2025 00:00 - 31.03.2026 00:00
Сума договору:
835 577.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 139 262.90 UAH)
Документи
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
49 тисяча кубічних метрів
Період постачання
01.11.2025 - 31.03.2026
Місце постачання
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Університетська, будинок 21
На карті