-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015,код 09120000-6 Газове паливо(Природний газ)
3 696 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
9a43878e455646e0832191686b9f79ce
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-26-000739-c-c2
Замовник:
Відділ освіти Солонянської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142543
-
Контактна особа:
Ольга Пугач +380566921763,+380566921645,+380669898877 osvitasolone@ukr.net
-
Адреса:
52400, Україна, Дніпропетровська область, Солонянський район смт Солоне, вул Гагаріна 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "АС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Олексій Червов +380504285556 chervov87_as@ukr.net
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, місто Волноваха, ВУЛИЦЯ ШЕВЦОВОЇ, будинок 22А
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
535(19)Б
Дата підписання:
29.01.2019 12:25
Період дії договору:
29.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
3 696 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 616 000.00 UAH)
Оплачено:
2 574 690.23 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 429 115.04 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
280000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
67da5347a7f14da5876fba9b020c837c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Узгоджена зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
12.08.2019 09:10
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
67e009dd1d1a4764a09a38b972f3e527
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Узгоджена зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
12.11.2019 09:10
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
1f10d65ff9734b6b8da84b6102f4f7ff
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
19.11.2019 10:00
Статус:
Опубліковано