-
Відкриті торги
-
КЕП
«09110000-3 — тверде паливо (Основний словник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник») (вугілля марки Г 0-100)»
527 724.00
UAH з ПДВ
Номер:
025e9d3b4398443189109680f7130e0b
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-22-000023-b-c1
Постачальник:
ФОП ЯСИНСЬКИЙ ВАЛЕРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2221519594
-
Контактна особа:
Ясинський Валерій Віталійович +380664820092 2221519594@mail.ua
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Первомайська, буд. 115, кв. 27
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
2
Дата підписання:
29.01.2019 09:00
Період дії договору:
29.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
527 724.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 527 724.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля марки Г 0-100
Кількість
214 тонни
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
85043, Україна, Донецька область, м.Добропілля, м.Білицьке, вулиця Харківська, буд.22
На карті