-
Відкриті торги
-
КЕП
Вершкове масло (масло вершкове)
507 280.00
UAH з ПДВ
Номер:
6a0c04697e454842bda12a1a42953de4
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-26-001896-c-b1
Замовник:
Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Міський протитуберкульозний диспансер м. Маріуполь"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05493183
-
Контактна особа:
Воронова Галина Юріївна +380629222561 mariupoltb@ukr.net
-
Адреса:
87502, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вул. Пашковського,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Укрпродукт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25326688
-
Контактна особа:
Матюхіна Олена Володимирівна +380665718780 helen-f@ukr.net
-
Адреса:
87534, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Громової, буд.63, офіс 1
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Номер договору:
УЗО-19/31
Дата підписання:
10.01.2019 00:00
Період дії договору:
10.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
507 280.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 84 546.67 UAH)
Оплачено:
477 360.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 79 560.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло (масло вершкове)
Кількість
3730 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
2a3adbb4c94d466ab341ee07a37dd836
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
14.11.2019 00:00
Статус:
Опубліковано