-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 55320000-9 — Послуги з організації харчування
1 129 818.20
UAH без ПДВ
Номер:
696c58f284384fc39ca7a6b8b135fd93
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-30-001731-c-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС №33 "МАРІЇНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ГІМНАЗІЯ - ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД I СТУПЕНЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24430716
-
Контактна особа:
Ольга Талько +380567441676,+380965212501 gimnazia33@gmail.com
-
Адреса:
49070, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35601826
-
Контактна особа:
Ганна Авілко +380676344888 kontraktprodrezerv5@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ВУЛИЦЯ ДНІПРОСТАЛІВСЬКА, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
10.01.2019 13:29
Період дії договору:
09.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
1 129 818.20 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 55320000-9 — Послуги з організації харчування (послуги з харчування для загальноосвітніх навчальних закладів)
Кількість
57702 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
fcade634a60543ed8e7636b7eaf180fc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
викласти у наступній редакції:
«4.3. Загальна кількість послуг за договором: 57702 штук. Кількість послуг, що надаються (кількість дітей) узгоджується Виконавцем із адміністрацією навчального закладу кожного дня до 17:00»
«5.1.4. Згідно рішення Дніпровської міської ради від 21.06.2017 року № 62/22 «про запровадження змін в організації харчування дітей у навчальних закладах» та рішення Дніпровської міської ради від 15.11.2017 року № 67/26 «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.06.2017 року № 62/22 «Про запровадження змін в організації харчування дітей у навчальних закладах» надати Виконавцю безкоштовно у користування приміщення, обладнання харчоблоку навчального закладу, які відповідають необхідним санітарно-гігієнічним вимогам, а також проводити за свій рахунок капітальний ремонт цих приміщень, забезпечувати безкоштовне використання електроенергії, опалення (постачання пари та гарячої води), газопостачання, водопостачання та водовідведення для готування їжі під час забезпечення технологічного процесу.»
«5.3.4. Використовувати приміщення харчоблоку та технологічне обладнання за їх цільовим призначенням та не передавати їх у користування третім особам.»
«9.1. Цей Договір набирає чинності з дати укладання і діє до 31.12.2019 року, а в частині розрахунків - до повного їх виконання.»
2. Виключити п. 10.8.
3. Місцезнаходження та банківські реквізити сторін викласти в наступній редакції:
ЗАМОВНИК:
НВК № 33
49070, Україна, Дніпропетровська обл.,
м. Дніпро, вул. Троїцька,1
код ЄДРПОУ 24430716
банк ДКСУ, м. Київ,
МФО 820172
р/р 35414080041264
тел. : (056) 744-16-76, (056) 744-17-52
ВИКОНАВЕЦЬ:
Товариство з обмеженою відповідальністю
«Контракт Продрезерв 5»
ЄДРПОУ 35601826
49000, Дніпропетровська обл..
м. Дніпро, вул. Дніпросталівська, буд.1
тел.(067) 634-48-88
р/р 26006050235189
ПАТ КБ «ПриватБанк»
МФО 305299
e-mail: annadnepr2@gmail.com
4. Згідно вищезазначених змін у пунктах 1.2 та 4.3 внести відповідні зміни до додатку № 1, додатку № 2 та додатку № 3, які додаються та є невід’ємною частиною Договору № 1 від 09.01.2019 року.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
22.01.2019 15:46
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
7d1f5cda6280457d8a40e1865462c582
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
в попередній редакції помилково вказано 2018р.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
22.01.2019 15:47
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
6ffa226e84b74591bedb617e0baa4f13
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
додаткова угода 2 друга сторінка
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
23.01.2019 10:49
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
27e0f9f5b5664b6d9a3a962429ed8028
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. На підставі п.3.4. вказаного Договору (далі – Договір) та частини 5 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII продовжити дію Договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на наступний рік, в обсязі, що не перевищує 20 % суми, визначеної в договорі а саме, до «31» березня 2020р. та до повного виконання договірних зобов’язань, щодо оплати за надані послуги.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.12.2019 17:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
b9b65c1ce44848a8a46bb3dff0143aa9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. На підставі п.3.4. Договору № 1 від «10» січня 2019 р. (далі – Договір) та частини 5 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII вартість послуг за даною Угодою становить суму 225963,80 грн. (Двісті двадцять п’ять тисяч дев’ятсот шістдесят три грн. 80 коп.) без ПДВ, що не перевищує 20 % суми, визначеної в договорі з урахування додаткових угод. Кількість послуги за цією Угодою зазначена в Специфікації, що є невід’ємною частиною цієї додаткової угоди.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
04.02.2020 17:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
230b26997b254c28a24b8fc2d93d55ae
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
помилкова сума
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
03.03.2020 15:37
Статус:
Опубліковано