-
Відкриті торги
-
КЕП
Риба свіжоморожена морська, столових сортів без голови типу хек, сайда, минтай або еквівалент
1 271 297.55
UAH без ПДВ
Номер:
5480322622e6496388c7aebefd0c2ef9
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-27-000995-b-b1
Замовник:
Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146297
-
Контактна особа:
Скрипка Наталія Василівна 380577372572 sheludko.alla@gmail.com http://kominternovskiy-ruo.edu.kh.ua/
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Плеханівська, 94
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КОВАЛЬОВА КАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3380402227
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КОВАЛЬОВА КАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА +380937993981 kovaleva.karina92@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 61066, Харківська обл., місто Харків, ПРОВУЛОК УНЕЦЬКИЙ, будинок 18 А
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору:
3
Дата підписання:
08.01.2019 17:00
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Сума договору:
1 271 297.55 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 271 297.55 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба свіжоморожена морська, столових сортів без голови типу хек, сайда, минтай або еквівалент
Кількість
14768 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
61001, Україна, Харківська область, Харків, згідно дислокації закладів дошкільної освіти та навчально-виховного комплексу
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
189a372e14bd45a4a6817dca2cb39f9e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
п.1 ч.4 ст.36 Закону України "Про публічні закупівлі" "зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника"
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
08.01.2019 17:50
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
fb06f052bb8e4d349e36fcdf8c496777
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.2 ч.4 ст.36 ЗУ "Про публічні закупівлі": "зміна ціни за одиницю товару не більш як на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі"
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
01.03.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
9fb1d8c7ba6b4b369a6498eb166e6462
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
п.1 ч.4 ст.36 Закону України "Про публічні закупівлі" "зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника"
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
24.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано