-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Парковій 1а, в селі Озерна Білоцерківського районуКиївської області
6 179 513.00
UAH з ПДВ
Номер:
7e678a2b947747a9a588d23d65482bf5
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-30-000674-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія "ВЕСТБУД ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40227482
-
Контактна особа:
Смирнов Володимир Миколайович 0931976421, westbudplus@meta.ua
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, Жилянська, 126, офіс 7
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Номер договору:
84525/2
Дата підписання:
09.01.2019 00:00
Період дії договору:
09.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
6 179 513.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 6 179 513.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво будівель
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 01.04.2019
Місце постачання
09183, Україна, Київська область, Білоцерківський район, с. Озерна, вул. Паркова 1а
На карті