-
Відкриті торги
-
КЕП
електричні побутові прилади
890 970.00
UAH з ПДВ
Номер:
fa4d334720dd44d49a5e857686fd0076
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-10-001645-c-b1
Замовник:
КЗ "Новоолександрівський НВК "СЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" НСР
×
-
Код ЄДРПОУ:
20274320
-
Контактна особа:
Оксана Романчук +380988949595 naschool@ukr.net
-
Адреса:
52070, Україна, Дніпропетровська область, с. Новоолександрівка, вул. Паркова, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "УКРТОРГМАШ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37827970
-
Контактна особа:
Віталій Пікож +380504174757 smirnova.natalia.g@gmail.com
-
Адреса:
04215, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СВІТЛИЦЬКОГО, будинок 28, квартира 109
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1/е
Дата підписання:
08.01.2019 10:17
Період дії договору:
08.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
890 970.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 148 495.00 UAH)
Оплачено:
890 970.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 148 495.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
холодильник, стіл холодильний, ларь морозильний, плита електрична, піч пароконвекційна, пральна машина, сушильна машина, гладильна машина, шафа холодильна, картоплечистка, м"ясорубка, пароконвектомат,шафа розстійна, машина протирочно-різальна, кип"ятильник
Кількість
25 штуки
Період постачання
01.01.2019 - 31.01.2019
Місце постачання
52070, Україна, Дніпропетровська область, с. Новоолександрівка, Паркова,1А
На карті