• Відкриті торги
  • КЕП

масло вершкове фасоване

272 281.32 UAH з ПДВ
Номер: 05cd4583d9c64fe483e293e8236ba1b2
Ідентифікатор договору: UA-2018-12-04-001756-c-a1
Замовник: Департамент освіти та науки Одеської міської ради
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОДЕСЬКА ПРОДУКТОВА КОМПАНІЯ"
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Номер договору: 02 Д
Дата підписання: 02.01.2019 00:00
Період дії договору: 02.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору: 272 281.32 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 272 281.32 UAH)
Оплачено: 272 281.32 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 272 281.32 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
масло вершкове фасоване
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 1380 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 65039, Україна, Одеська область, м. Одеса, заклади освіти, підпорядковані департаменту освіти та науки Одеської міської ради На карті

Внесені зміни

    Номер: 0f28ad50c9bf43a5bced2b1681347adb
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника.
    Номер додаткової угоди: 02 Д
    Дата внесення змін до договору: 25.01.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
    Номер: 733d82b62b82475c98ee7ef95311594b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
    Номер додаткової угоди: 02 Д
    Дата внесення змін до договору: 27.02.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 2 масло.pdf
    Номер: 34154801a5eb43aebb0d4a3c67239fbe
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника та з метою приведення положень Договору у відповідність до кошторисних призначень
    Номер додаткової угоди: 02 Д
    Дата внесення змін до договору: 10.04.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 3 масло.pdf
    Номер: 65122ddc6366478e8e8a86c1427eab7e
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми,визначеної в договорі та зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 02 Д
    Дата внесення змін до договору: 13.05.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 4 масло.pdf
    Номер: fd9ffb4a784942e7b9d12438004c6f62
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника та з метою приведення положень Договору у відповідність до кошторисних призначень
    Номер додаткової угоди: 02 Д
    Дата внесення змін до договору: 08.07.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 5 масло.pdf