-
Відкриті торги
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)
1 021 680.00
UAH з ПДВ
Номер:
72a1ebabd2af479fbb7eb3f1510f44a0
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-28-001513-c-c1
Замовник:
Гуманітарний відділ Бобровицької районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
42109311
-
Контактна особа:
Оксана Анатоліївна Калінчук +380984781400 bobradm_kyltyra@cg.gov.ua
-
Адреса:
17400, Україна, Чернігівська область, м. Бобровиця, вул. Незалежності, буд. 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
19-085
Дата підписання:
03.01.2019 14:00
Період дії договору:
03.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
1 021 680.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 170 280.00 UAH)
Оплачено:
863 388.47 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 143 898.08 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (природний газ)
Кількість
99000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
17400, Україна, Чернігівська область, м.Бобровиця, Заклади гуманітарного відділу Бобровицької районної державної адміністрації
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
2e7bd0397ac049e0b799040b1dafda6c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни зазначені в сканкопії додаткової угоди
Номер додаткової угоди:
19-085
Дата внесення змін до договору:
23.01.2019 15:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
bccd2ff3fef047afb3bd73a281e1e937
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни зазначені в сканкопії додаткової угоди
Номер додаткової угоди:
19-085
Дата внесення змін до договору:
29.01.2019 15:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
714620c834864191a0f7ec1e6ad40195
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни зазначені в сканкопії додаткової угоди
Номер додаткової угоди:
19-085
Дата внесення змін до договору:
26.03.2019 11:49
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
e0c08ec01bf8405592290bb4f7ce1cd9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни зазначені в сканкопії додаткової угоди
Номер додаткової угоди:
19-085
Дата внесення змін до договору:
27.05.2019 13:00
Статус:
Опубліковано