-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування установок пожежогасіння та систем пожежної сигналізації
500 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
313771e877ea4af7b23085641d8c5826
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-28-002124-b-c1
Замовник:
ТВЗК "Київський академічний театр ляльок"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224583
-
Контактна особа:
Школенко Виталий Леонидович 380442785869 shkolenkokatl@ukr.net http://www.akadempuppet.kiev.ua/
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. М. Грушевського 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ПІК "БЕЗПЕЧНІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38197014
-
Контактна особа:
Ліповцев Юрій Віталійович +380445699951 lifeissuper2010@gmail.com http://www.bsys.com.ua
-
Адреса:
02098, Україна, Київська область, Київ, вул. Юрія Шумського, 1 офіс, 116
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Номер договору:
2912/18
Дата підписання:
29.12.2018 12:00
Період дії договору:
01.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
500 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Оплачено:
500 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 83 400.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування установок пожежогасіння та систем пожежної сигналізації,
послуг з охорони та контролю за системами протипожежної автоматики на пожежному посту (цілодобово).
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019