-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам’яне
219 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
54430d0dc5db496eaee1af586de96eef
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-24-001029-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АТЛАСС" ( ТОВ "АТЛАСС" )
×
-
Код ЄДРПОУ:
40355747
-
Контактна особа:
Олександр Сосюра +380999261294 aleks_abc@ukr.net
-
Адреса:
69014, Украина, Запоріжжя, м. Запоріжжя, 69014, м. Запоріжжя, вул. Кольорова, буд.5
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
№205
Дата підписання:
17.12.2018 09:00
Період дії договору:
17.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
219 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 219 900.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам’яне
Кількість
80 тонни
Період постачання
до 25.12.2018
Місце постачання
52911, Україна, Дніпропетровська область, Межівський район, с.Слов'янка, заклади Слов’янської сільської ради
На карті