-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання
49 190.00
UAH з ПДВ
Номер:
5b729a6dc889481181826b027a82ed95
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-29-002199-c-a1
Постачальник:
ТОВ "КЛІНІНГ ПРО СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37655920
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю КЛІНІНГ ПРО +380689272077 oksana.tkach@cleaning-pro.com.ua
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 37
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Номер договору:
23/11-2018
Дата підписання:
26.11.2018 09:00
Період дії договору:
26.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
49 190.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 49 190.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території філії ПАТ "НСТУ" "Львівська регіональна дирекція"
Кількість
1 послуга
Період постачання
23.11.2018 - 31.12.2018