-
Переговорна процедура
-
КЕП
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів на 500 учнів у с. Кваси, Рахівського району – будівництво
21 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d701c67ff53847bfb6f807a7c0d4d349
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-14-002952-a-a1
Замовник:
Управління капітального будівництва облдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517297
-
Контактна особа:
Ганна Рущак +380956177994 ukb-oda@ukr.net http://www.carpathia.gov.ua/ua/publication/content/623.htm
-
Адреса:
88008, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, площа Народна, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "АНТРОЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40472806
-
Контактна особа:
Володимир Ілліч Петах 0997704062
-
Адреса:
89632, Україна, Закарпатська область, село Грибівці, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА будинок 39
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
26.11.2018 10:00
Період дії договору:
26.11.2018 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
21 000 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 500 000.00 UAH)
Оплачено:
6 629 882.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 104 980.47 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів на 500 учнів у с. Кваси, Рахівського району – будівництво
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
90640, Україна, Закарпатська область, Рахівський район, село Кваси, будинок № 85
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
a9d222a78c1f44168ae1efa44aedab8d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв’язку з фактичним виконанням робіт у 2018 рік у договорі № 1 від 26.11.2018: внести наступні зміни до договору:
1. Викласти 2. Ціна предмету договору,
пункт 2.2. Вартість підрядних робіт на 2018 рік відповідно до динамічної договірної ціни складає 2377882,8 (два мільйони триста сімдесят сім тисяч вісімсот вісімдесят дві гривні 80 копійок) без ПДВ.
Джерело фінансування: - кошти обласного бюджету;
2. Викласти 16. До договору додаються: пункт 16.4. Календарний графік виконання робіт на 2018 рік відповідно фактичному виконанню робіт.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.12.2018 13:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
acac72dad29240cfb393a4fb925a027f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Викласти 2. Ціна предмету договору. п. 2.1. Вартість робіт по цьому договору відповідно до наданої пропозиції відкритих торгів та динамічної договірної ціни складає 21 000 000,00 грн. (двадцять один мільйон гривень 00 коп.) з ПДВ.
2. Виконано підрядних робіт за станом на 01.01.2019 року 2377882,80 грн. (два мільйони триста сімдесят сім тисяч вісімсот вісімдесят дві гривні 80 коп.) з ПДВ.
3. Викласти 2.2. Вартість підрядних робіт на 2019 рік відповідно до бюджетних призначень та динамічної договірної ціни складає 1 282 000,00 грн. (один мільйон двісті вісімдесят дві тисячі гривень 00 коп.) з ПДВ.
Джерело фінансування: кошти обласного бюджету.
4. Внести зміни до п. 4.3 та п. 4.4 розділу 4 “ВАРТІСТЬ РОБІТ ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ” та викласти в наступній редакції:
“4.3 Відповідно до Постанови КМУ № 117 від 23.04.2014 «Про здійснення до попередньої оплати товарів робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти зі змінами від 27.12.2018 № 1129 для придбання матеріалів за рішенням Замовника може проводиться авансування робіт в сумі 30% від договірної ціни, але не більше ніж на 90 календарних днів.”
“4.4. Не використані протягом 90 календарних днів суми авансу повертаються Замовнику з моменту закінчення терміну його використання (90 календарних днів). В разі невиконання даного зобов’язання до Підрядника будуть застосовані штрафні санкції в розмірі подвійної облікової ставки НБУ за кожен день використання бюджетних коштів понад обумовлений період використання авансу (понад 90 календарних днів), моментом звітування Підрядником про використання авансу є підписання Замовником поданих Підрядником актів виконаних робіт та оригіналів відповідних документів (накладних на придбання матеріалів).”
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
03.05.2019 13:32
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
07459bd11ded48ad814ee96270090859
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
- Сторони дійшли згоди щодо розірвання (анулювання) додаткової угоди № 2 від 03.05.2019 до договору № 1 від 26.11.2018, у зв’язку з відсутністю в підрядної організації розрахункового рахунку в Держказначейській службі України, станом на день підписання додаткової угоди № 2 від 03.05.2019.
- Викласти 2. Ціна предмету договору. п. 2.1. Вартість робіт по цьому договору відповідно до наданої пропозиції відкритих торгів та динамічної договірної ціни складає 21 000 000,00 грн. (двадцять один мільйон гривень 00 коп.) з ПДВ.
- Виконано підрядних робіт за станом на 01.01.2019 року 2377882,80 грн. (два мільйони триста сімдесят сім тисяч вісімсот вісімдесят дві гривні 80 коп.) з ПДВ.
- Викласти 2.2. Вартість підрядних робіт на 2019 рік відповідно до бюджетних призначень та динамічної договірної ціни складає 1 282 000,00 грн. (один мільйон двісті вісімдесят дві тисячі гривень 00 коп.) з ПДВ.
Джерело фінансування: кошти обласного бюджету.
- Внести зміни до п. 4.3 та п. 4.4 розділу 4 “ВАРТІСТЬ РОБІТ ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ” та викласти в наступній редакції:
“4.3 Відповідно до Постанови КМУ № 117 від 23.04.2014 «Про здійснення до попередньої оплати товарів робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти зі змінами від 27.12.2018 № 1129 для придбання матеріалів за рішенням Замовника може проводиться авансування робіт в сумі 30% від договірної ціни, але не більше ніж на 90 календарних днів.”
“4.4. Не використані протягом 90 календарних днів суми авансу повертаються Замовнику з моменту закінчення терміну його використання (90 календарних днів). В разі невиконання даного зобов’язання до Підрядника будуть застосовані штрафні санкції в розмірі подвійної облікової ставки НБУ за кожен день використання бюджетних коштів понад обумовлений період використання авансу (понад 90 календарних днів), моментом звітування Підрядником про використання авансу є підписання Замовником поданих Підрядником актів виконаних робіт та оригіналів відповідних документів (накладних на придбання матеріалів).”
- Викласти розділ 17. До договору додаються: пункт. 17.3 змінюється (Додаток № 2) в новій редакції, відповідно до фактичного виконання робіт в 2018 році, відповідно до бюджетних призначень на 2019 рік і виведенням планового залишку на 2020 рік. Календарний графік виконання робіт на 2018-2020 роки (Додаток № 2).
- Змінити реквізити підрядної організації.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
21.06.2019 11:50
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
bd21a9a34e03482f8eaa20824eaa898f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. “Вартість підрядних робіт на 2018 рік за рахунок коштів обласного бюджету складає 2377882,80 грн. (два мільйони триста сімдесят сім тисяч вісімсот вісімдесят дві гривні 80 коп.) з ПДВ.
Вартість підрядних робіт на 2019 рік складає 4 252 000,00 грн. (чотири мільйони двісті п’ятдесят дві тисячі гривень 00 коп.) з ПДВ, з них:
- за рахунок коштів обласного бюджету 1 282 000,00 грн. (один мільйон двісті вісімдесят дві тисячі гривень 00 коп.) з ПДВ
- за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку 2970000,00 грн. (два мільйони дев’ятсот сімдесят тисяч гривень 00 коп. ) з ПДВ”.
2. Внести зміни до п. 4.3 та п. 4.4 розділу 4 “ВАРТІСТЬ РОБІТ ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ” та викласти в наступній редакції:
“4.3 Відповідно до Постанови КМУ № 117 від 23.04.2014 «Про здійснення до попередньої оплати товарів робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти зі змінами від 27.12.2018 № 1129 для придбання матеріалів за рішенням Замовника може проводиться авансування робіт в сумі 30% від договірної ціни, але не більше ніж на 30 календарних днів.”
“4.4. Не використані протягом 30 календарних днів суми авансу повертаються Замовнику з моменту закінчення терміну його використання (30 календарних днів). В разі невиконання даного зобов’язання до Підрядника будуть застосовані штрафні санкції в розмірі подвійної облікової ставки НБУ за кожен день використання бюджетних коштів понад обумовлений період використання авансу (понад 30 календарних днів), моментом звітування Підрядником про використання авансу є підписання Замовником поданих Підрядником актів виконаних робіт та оригіналів відповідних документів (накладних на придбання матеріалів).”
3. Внести зміни до додатку № 2 договору № 1 від 26.11.2018 шляхом викладення в новій редакції, що додається.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
17.10.2019 11:00
Статус:
Опубліковано