-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 - Реконструкція огорожі території Стрижавського дитячого будинку – інтернату за адресою: смт. Стрижавка, вул. Новосільська, 39, Вінницького району, Вінницької області
згідно умов договору
1 096 377.00
UAH з ПДВ
Номер:
38a47e45f1b24df29e0067e82bf82e15
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-09-001541-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АКАДЕМІЯ БУДІВЕЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36243786
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АКАДЕМІЯ БУДІВЕЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ" +380982902809 tov.abt2008@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 21000, Вінницька обл., місто Вінниця, Замостянський район, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 2
Класифікатор ДК 021:2015:
45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівАналіз за цим CPV
Опис:
згідно умов договору
Номер договору:
145
Дата підписання:
20.11.2018 15:00
Період дії договору:
20.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
1 096 377.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 096 377.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 - Реконструкція огорожі території Стрижавського дитячого будинку – інтернату за адресою: смт. Стрижавка, вул. Новосільська, 39, Вінницького району, Вінницької області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
23210, Україна, Вінницька область, смт. Стрижавка, Вінницький район, вул. Новосільська, 39,
На карті