-
Відкриті торги
-
КЕП
Газове паливо(Природний газ)
490 194.00
UAH з ПДВ
Номер:
f4695e3ddadf400797bc9f0f68920c9b
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-12-000555-b-b1
Постачальник:
ТОВ "АС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Червов Олексій Ігорович 380504285556, 380504285556 dkupchinskiy_as@ukr.net
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, Волноваха, ВУЛИЦЯ ШЕВЦОВОЇ, будинок 22А
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
535(18)Б-1
Дата підписання:
16.11.2018 09:00
Період дії договору:
16.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
490 194.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 490 194.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
33900 метри кубічні
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018