-
Відкриті торги
-
КЕП
«Придбання ноутбуків та техніки для друкування, копіювання, сканування та ламінування з витратними матеріалами для початкової школи (НУШ)» ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання
63 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
2a08b39b6d624151a56515e315b46cb4
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-11-000388-c-c1
Постачальник:
ФОП Галушкіна Олеся Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3014604285
-
Контактна особа:
Галушкіна Олеся Михайлівна +380986804434 leskp82@ukr.net
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Вул. Лесі Українки, 17
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
385
Дата підписання:
16.11.2018 00:00
Період дії договору:
16.11.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
63 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 63 600.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 14.12.2018
Місце постачання
32100, Україна, Хмельницька область, Ярмолинці, площа 600річчя Ярмолинець,1
На карті
Багатофункціональний пристрій та ламінатор з витратними матеріалами
Кількість
3 комплект
Період постачання
до 14.12.2018
Місце постачання
32100, Україна, Хмельницька область, Ярмолинці, площа 600річчя Ярмолинець,1
На карті