-
Відкриті торги
-
КЕП
І.1 02 Дослідження та розробки в галузі хімічних наук (Розроблення технології виробництва графіту для літій-іонних акумуляторів)
850 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
774d04decda3411eb9de6f44c1773e52
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-03-002218-c-c1
Замовник:
Міністерство освіти і науки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
38621185
-
Контактна особа:
Колган Ольга Петрівна 380442878930 kolgan@mon.gov.ua http://www.mon.gov.ua
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, проспект Перемоги, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
НАЦІОНАЛЬНА МЕТАЛУРГІЙНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070766
-
Контактна особа:
Губинський Михайло 380562474238, 380676327919 gubinm58@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. Гагарніа, 4
Класифікатор ДК 021:2015:
73100000-3 Послуги у сфері наукових досліджень та експериментальних розробокАналіз за цим CPV
Номер договору:
ДЗ/62-2018
Дата підписання:
12.11.2018 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Сума договору:
850 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення технології виробництва графіту для літій-іонних акумуляторів
×
-
ДК 015-97:
I.1 02 Дослідження та розробки в галузі хімічних наук
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019