-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівля комунального закладу «Чорнянський геріатричний пансіонат по вул. Незалежності, 60, в с.Чорнянка Каховського району – реконструкція під комунальний заклад дошкільної освіти «Золотий ключик"
7 790 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
0dd973856a274b58b383e986fea0221e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-19-001433-a-b1
Замовник:
Департамент будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
04014134
-
Контактна особа:
Веніслав Наталія Іванівна +380552490357 up-kapbud@khoda.gov.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, просп.Ушакова, 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ШЕВЧЕНКО ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3208021358
-
Контактна особа:
Ігор Шевченко +380688007374 31-10-87@ukr.net
-
Адреса:
56100, Україна, Миколаївська область, Баштанський район, місто Баштанка, ВУЛИЦЯ Л.АГЕЄВА, будинок 38, квартира 1
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
129
Дата підписання:
06.11.2018 00:00
Період дії договору:
06.11.2018 00:00 - 27.12.2020 23:59
Сума договору:
7 790 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
7 789 999.96 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівля комунального закладу «Чорнянський геріатричний пансіонат по вул. Незалежності, 60, в с.Чорнянка Каховського району – реконструкція під комунальний заклад дошкільної освіти «Золотий ключик"
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 27.12.2019
Місце постачання
74835, Україна, Херсонська область, с. Чорнянка Каховського району, вул.Незалежності, 60
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
eb62c24416cd4f12bb787b8c28f321d0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Пункт 12.6. розділу 12 Договору викладено в наступній редакції: «Замовник керуючись нормами постанов Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 № 117 (із змінами) та від 27.12.2001 № 1764 (зі змінами) має право надати Генпідряднику, та у разі наявності звернення Генпідрядника (з точним формулюванням суми оплати (авансу) на придбання матеріалів, конструкцій, виробів) – субпідряднику, попередню оплату (аванс) на придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів, обладнання, конструкцій, виробів у розмірі до 100% їх вартості річного обсягу робіт на строк не більше одного року. Термін погашення авансу – грудень 2019 року. По закінченні визначеного терміну невикористані суми авансу повертаються замовнику. Замовник має право контролювати використання наданих Генпідряднику сум авансу та вимагати від Генпідрядника інформацію щодо його використання». 2. Змінено реквізити виконавця робіт.
Номер додаткової угоди:
129
Дата внесення змін до договору:
28.12.2018 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
996e334636da4abf8c8cdc4a92854f71
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовжено строк дії Договору та визначено обсяг фінансування робіт у 2019 році
Номер додаткової угоди:
129
Дата внесення змін до договору:
06.06.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
bb49466017164da7a11b23583d4af653
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Уточнено обсяг фінансування у 2019 році
Номер додаткової угоди:
129
Дата внесення змін до договору:
18.07.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
eb67e868b2b340288b4d4a53aee45575
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Уточнено реквізити
Номер додаткової угоди:
2-1
Дата внесення змін до договору:
07.10.2019 00:00
Статус:
Опубліковано