-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Охоронні послуги (Охорона особливо важливих об'єктів УМГ "ХАРКІВТРАНСГАЗ")
У відповідності до технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі (технічного завдання) додаток 1 до тендерної документації
4 558 003.20
UAH з ПДВ
Номер:
49aaf48ed6c240cd934556cdae6bfa0f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-13-001602-c-c1
Замовник:
Філія "Управління магістральних газопроводів "Харківтрансгаз" АТ "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25698645
-
Контактна особа:
Епіченко Юрій Андрійович (057) 701-90-11 yepichenko-ya@utg.ua
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська обл., Харків, м. Харків, Шевченківський район, МСП, вул. Культури, 20а, к. 109
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108955
-
Контактна особа:
Андрій Величко +380667974364 vs_kontrol@ugsokh.com.ua
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ПОЛТАВСЬКИЙ ШЛЯХ, будинок 20
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Опис:
У відповідності до технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі (технічного завдання) додаток 1 до тендерної документації
Номер договору:
1811000131
Дата підписання:
06.11.2018 00:00
Період дії договору:
09.11.2018 00:00 - 08.11.2019 00:00
Сума договору:
4 558 003.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 558 003.20 UAH)
Оплачено:
4 558 003.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 558 003.20 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (Охорона особливо важливих об'єктів УМГ "ХАРКІВТРАНСГАЗ")
Кількість
1 послуга
Період постачання
09.11.2018 - 08.11.2019
Місце постачання
Внесені зміни
- Зміни ціни в договорі про закупівлю у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування - пропорційно до змін таких ставок та/або пільг з оподаткування (Закон)
Номер:
86c8c17230ab40a9bbe9dc828a905485
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни
Номер додаткової угоди:
1811000131
Дата внесення змін до договору:
30.01.2019 00:00
Статус:
Опубліковано