-
Відкриті торги
-
КЕП
Автошини (ДК 021:2015 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності)
248 083.56
UAH з ПДВ
Номер:
53f92bf2c2f04191a11bcc14f3e12608
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-03-001127-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ЕЛЕКТРОНТЕХСЕРВІС ЛТД""
×
-
Код ЄДРПОУ:
04947995
-
Контактна особа:
Андрій Анатолійович Зерній +380504505099,+380504505099 komteh-ets@ukr.net
-
Адреса:
52201, Україна, Дніпропетровська область, м. Жовті Води, вул. Гагаріна, 22
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Номер договору:
21
Дата підписання:
05.11.2018 11:00
Період дії договору:
05.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
248 083.56 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 248 083.56 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автошини
Кількість
60 штуки
Період постачання
до 31.12.2018